4 maja 2008 r. po raz pierwszy w pełni we mszy św. uczestniczyli:

Bury Anna, Domaradzki Karol, Galiczyńska Magdalena, Harpula Wiktoria, Kazienko Wiktoria, Kochanowicz Eliza, Kozar Jakub, Kulińczak Magdalena, Kurasz Klaudia, Lenczyk Jagoda, Leszczuch Natalia, Łuc Patrycja, Majchrowicz Paulina, Michalecki Marcin, Olszańska Klaudia, Rodzeń Mateusz, Rożek Patrycja, Solarczyk Artur, Stachura Marcin, Sujak Kamil, Sura Mateusz, Szpytman Patryk, Tomaszewska Agnieszka.

Galeria - I Komunia Święta - 6 maja 2007

Komunia - opis

W dniu 6 maja 2007 roku o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Krasiczynie odbyła się uroczystość I Komunii Świętej 40 naszych młodych parafian z: Krasiczyna, Dybawki, Śliwnicy, Tarnawiec, Mielnowa, Korytnik i Chołowic.

Mszę Św. odprawił ks. proboszcz Stanisław Bartmiński.

Głównym organizatorem, a zarazem koordynatorem całej uroczystości był ks. katecheta Lesław Kubicki - który przygotowywał dzieci do I Komunii Świętej, oraz siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Marii Panny - w Krasiczynie.

Kościół udekorowała siostra Bożena, natomiast o jego posprzątanie zadbali rodzice dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Oprawę muzyczną zapewniła siostra Anna - organistka. Rodzice w tym roku złożyli cenne „Dary Ołtarza” : sprawili 8 nowych ławek do kościoła w Krasiczyne , monstrancję z kustodią do Chołowic, puszkę na komunikanty, mszał, ampułki, bliznę kielichową i inne rzeczy do pozostałych kościołów

Rodzice oraz dzieci bardzo dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie oraz przebieg uroczystości

Niedziela, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Szesnasta Nied