Boże Ciało 22 maja 2008 r. - bez procesji z powodu deszczu.

W dniu 22 maja 2008 roku procesja Bożego Ciała do ołtarzy w Krasiczynie nie odbyła się z powodu niesprzyjających warunków pogodowych.
Procesja odbyła się w okresie Oktawy Bożego Ciała - w niedzielę 25 maja 2008 r. po sumie. W tym roku procesja przeszła w kierunku odwrotnym niż to się odbywało dotychczas. Pierwszy ołtarz przygotowali mieszkańcy Korytnik - przy GOK-u, drugi - mieszkańcy Śliwnicy - przy drodze krajowej w kierunku Birczy. Trzeci ołtarz przygotowali mieszkańcy Krasiczyna - przy starym rynku, natomiast czwarty - mieszkańcy Tarnawiec - na dziedzińcu zamkowym. Przy przygotowaniu ołtarzy pomagała s. Urszula z Zakonu Sióstr NMP w Krasiczynie.

Boże Ciało 2007 - 7 czerwca 2007 r.

W uroczystość Bożego Ciała w Krasiczynie w dniu 07 czerwca pogoda dopisała. Jak co roku, Msza święta rozpoczę ła się o godz. 10.00. Po mszy natomiast odbyła się procesja do czterech ołtarzy. W tym roku Ks. Proboszcz zmienił kolejność. Pierwszy ołtarz był przy kościele, drugi obok GOK-u, trzeci pod krzyżem przygotowany przez mieszkańców Śliwnicy, przy którym wygłosił krótką homilię, natomiast czwarty przed bramą wjazdową na most zamkowy. W procesji uczestniczył ks. Proboszcz oraz ks. Wikary. Ks. Proboszcz zaapelował do rodziców, aby podtrzymywali tradycję Bożego Ciała poprzez przygotowywanie dzieci do tej uroczystości, czyli dziewczynki w białych sukienkach do sy pania kwiatków, czy chłopców w komeżkach do dzwonienia, gdyż jest to święto Ciała Pań skiego, które należy szczególnie czcić. Na zakończenie ks. Proboszcz wszystkich zebranych mile zaskoczył, gdyż poinformował, że zakończenie procesji oraz błogosławieństwo odbędzie się na dziedzińcu zamku. Przy tej okazji wszyscy obecni mogli podziwiać piękno tego zamku, który z dnia na dzień staje się coraz to bardziej okazały i jest „perłą polskiego renesansu”. Do dziś nie wszyscy mieli okazję obejrzeć dzidziniec po reoncie. Ks. Proboszcz podziękował siostrze Bożenie, która przygotowywała dziewczynki do sypania kwiatków, Ochotniczej Straży Pożarnej z Krasiczyna za poczet sztandarowy, ministrantom i wszystkim zebranym. Podziękowania również należą się Pani Dyrektor zamku – Stanisławie Majewskiej, za udostępnienie dziedzińca.

Procesja w Boże Ciało w 2004

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa