Menu

Wyszukiwanie

19 sierpnia 2016 r. nastąpiła zmiana probosza - do naszej parafii przyszedł ks. Sławomir Nowak.

W dniu 26 sierpnia 2012 r. powitaliśmy w naszej parafii nowego ks. proboszcza Stanisława Guzego, oraz wikariusza ks. dra Radosława Maziarza. Uroczystą mszę św. o g. 11.00 koncelebrowali nowi księża, wraz z pozostającymi w naszej parafii księżmi prałatem Stanisławem i rektorem Bogusławem, oraz przedstawicielem Kurii ks. Rusinem. Po zaprzysiężeniu nowego proboszcza na początku mszy św. przedstawiciele Rady Parafii przywitali nowego gospodarza chlebem i solą, życząc wszelkiego dobra w pracy tu pośród nas, a Maryja ta która jest gotowa ciągle pomagać, aby wspierała każdego dnia. Nowy proboszcz wygłosił homilie, a po mszy św.   podziękował za serdeczne przyjęcie w nowej parafii.

Szczęść Boże nowym Duszpasterzom

W dniu 19 sierpnia 2012 r. pożegnaliśmy naszego proboszcza ks. Wiesława Kałamarza, który pełnił posługę w naszej parafii ok. 5 lat. Uroczysta msza św. rozpoczęła się o g. 11.00 i trwała wraz z oprawą niemal 2 godz. Odchodzący do nowej parafii w Krościenku Wyżnem (k. Krosna) ks. Wiesław pokrótce pdsumował swoją i parafian pracę, podziękował za 5 lat spędzonych wsród nas. Po mszy św. Wójt Gminy, delagacja OSP Krasiczyn, delegacje poszczególnych Rad Kościołów i Rady Parafii podziekowali księdzu Wiesławowi za 5 lat spędzone, a dokładniej mówiąc to ciężko przepracowane wśród nas.

Nie zapomniano równiez o odchodzącym księdzu wikariuszu Marku Bolanowskim, który teraz będzie pracował w parafii Kormanice.

Obu księżom serdecznie dziękujemy i życzymy błogosławieństwa bożego w życiu osobistym, oraz w pracy w nowych parafiach.

Szczęść Boże.


Msze Święte

Niedziele i Uroczystości


KRASICZYN

godz. 8.00, 11.00, 17.00

KORYTNIKI

godz. 9.30

MIELNÓW

godz. 9.30

CHOŁOWICE

godz. 8.30

 

Dni powszednie


KRASICZYN

godz. 17.30

KORYTNIKI

piątek godz. 17.00

MIELNÓW

piatek godz. 16.00

CHOŁOWICE

piątek godz. 16.00

Kancelaria Parafialna

Kancelaria czynna codziennie w godzinach: 18.30 - 19.00


W sprawach związanych z pogrzebem - w każdej chwili.

Święta

Piątek, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
2966423