19 sierpnia 2016 r. nastąpiła zmiana probosza - do naszej parafii przyszedł ks. Sławomir Nowak.

W dniu 26 sierpnia 2012 r. powitaliśmy w naszej parafii nowego ks. proboszcza Stanisława Guzego, oraz wikariusza ks. dra Radosława Maziarza. Uroczystą mszę św. o g. 11.00 koncelebrowali nowi księża, wraz z pozostającymi w naszej parafii księżmi prałatem Stanisławem i rektorem Bogusławem, oraz przedstawicielem Kurii ks. Rusinem. Po zaprzysiężeniu nowego proboszcza na początku mszy św. przedstawiciele Rady Parafii przywitali nowego gospodarza chlebem i solą, życząc wszelkiego dobra w pracy tu pośród nas, a Maryja ta która jest gotowa ciągle pomagać, aby wspierała każdego dnia. Nowy proboszcz wygłosił homilie, a po mszy św.   podziękował za serdeczne przyjęcie w nowej parafii.

Szczęść Boże nowym Duszpasterzom

W dniu 19 sierpnia 2012 r. pożegnaliśmy naszego proboszcza ks. Wiesława Kałamarza, który pełnił posługę w naszej parafii ok. 5 lat. Uroczysta msza św. rozpoczęła się o g. 11.00 i trwała wraz z oprawą niemal 2 godz. Odchodzący do nowej parafii w Krościenku Wyżnem (k. Krosna) ks. Wiesław pokrótce pdsumował swoją i parafian pracę, podziękował za 5 lat spędzonych wsród nas. Po mszy św. Wójt Gminy, delagacja OSP Krasiczyn, delegacje poszczególnych Rad Kościołów i Rady Parafii podziekowali księdzu Wiesławowi za 5 lat spędzone, a dokładniej mówiąc to ciężko przepracowane wśród nas.

Nie zapomniano równiez o odchodzącym księdzu wikariuszu Marku Bolanowskim, który teraz będzie pracował w parafii Kormanice.

Obu księżom serdecznie dziękujemy i życzymy błogosławieństwa bożego w życiu osobistym, oraz w pracy w nowych parafiach.

Szczęść Boże.

Środa, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św