1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 18.00.

2.    Dziś przeżywamy w naszej Ojczyźnie Niedzielę Modlitw o Trzeźwość Narodu. Chcemy dziękować za Narodowy Kongres Trzeźwości, a także prosić, aby zaowocował trzeźwością wszystkich Polaków.

3.    We wtorek spotkanie grupy Effatha po Mszy św.

4.    W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.

5.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W czwartek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

7.    W piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

8.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

9.    W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSMu i kandydatów do bierzmowania klas VII SP, II i III Gimn.

10.   W sobotę wyruszamy na pielgrzymkę do Sokółki i Gietrzwałdu – wyjazd o godz. 5.00 z parkingu przy Delikatesach Piotruś Pan. Proszę o wpłacanie pozostałej kwoty i podanie danych do ubezpieczenia (data ur. i adres).

11.   Bóg zapłać parafianom: Kochanowicz Jan, Podolak Kamil, Mucha Bernadeta, Ściera Zdzisław, Stelmaszczyk Lucyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Topolska Maria, Mazurkiewicz Wanda, Karbowniczyn Agnieszka, Szuban Małgorzata, Lasek Marzena, Tokarz Małgorzata, w Korytnikach: Wróbel Bogusława, Pluta Elżbieta.

12.   Dziękuję bardzo wszystkim, którzy uczestniczyli w zbiórka elektro śmieci RTV i AGD. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

13.   Składka inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 2080 zł – Bóg zapłać!

14.   Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową. Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej. Potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet i całego świata. Dość powiedzieć, że Maryja zawsze kieruje prośbę o częstą modlitwę różańcową, podczas każdego niemal objawienia. Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Różaniec do Granic” Polski. Wyjazd w sobotę około godz.10.00 do Krównik, tam o 11.00 Msza św. po niej krótka adoracja. Około 13.00 przerwa na posiłek (we własny zakresie). O 14.00 różaniec (4 części), zakończenie około 15.30 i powrót do Krasiczyna. Zapisy chętnych na wyjazd w zakrystii.

15.   Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

Mirosław Konrad Paluch, s. Fryderyka i Marii Czechowicz, ur. w Jaśle, zam. w Osobnicy z Natalia Gabriela Maliczowska, c. Stanisława i Marii Janiec, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II.

Wtorek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św