1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy okazji poświęcenia będą zbierane ofiary na samochody dla misjonarzy (1 gr za bezpiecznie przejechany kilometr w minionym roku).

3.    We wtorek święto św. Jakuba Apostoła. Pod tą samą datą czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.

4.    W środę, 26 lipca, w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Módlmy się też za naszych rodziców i dziadków – tych żyjących i tych powołanych już do wieczności. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    Bóg zapłać parafianom: Zybińska Helena, Zybińska Ewelina, Szafrańska Barbara, Szafrańska Katarzyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Fedyk Danuta, Rodzeń Wioletta, Szal Monika, Bąk Zyta, w Korytnikach: Litwin Teresa, Wilk Agnieszka.

7.    W przyszłą niedzielę Msza św. dziękczynna za dar pielgrzymki do Krakowa i Zakopanego na sumie o godz. 11.00.

8.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

Rafał Stanisław Batko, s. Henryka i Danuty Gagat, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Anną Marią Rybak, c. Henryka i Marii Świrk, ur. w Przemyślu, zam. w Tarnawcach. Zapowiedź I.

Tomasz Paweł Laryś, s. +Ryszarda i Alicji Kruk, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Justyną Anną Grodecką, c. +Władysława i Krystyny Kopczak, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu. Zapowiedź I.

Mateusz Stawarz, s. Eugeniusza i Grażyny Lenczyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Moniką Miechowicz, c. Piotra i Janiny Nocuń, ur. w Bartoszycach, zam. w Górowie Iławeckim. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Sobota, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn