1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    W środę godzinki do św. Michała Archanioła o 18.30, o 19.00 Msza św. z kazaniem ks. Michality i później nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.    W sobotę święto św. Marii Magdaleny.

5.    W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy okazji poświęcenia będą zbierane ofiary na samochody dla misjonarzy.

6.    Bóg zapłać parafianom: Mroczka Julia, Grochoła Stanisława, Kubik Agnieszka, Kurasz Danuta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Raczkowski Radosław, Zybińska Helena, Mulas Henryk, Mulas Jadwiga, Szafrańska Barbara, w Korytnikach: Lenczyk Danuta, Czarniecka Maria.

7.    Pielgrzymów do Krakowa i Zakopanego, którzy jeszcze nie uzupełnili danych do ubezpieczenia, bardzo proszę aby to uczynili. Wyjazd 5.00 rano z parkingu pod „Piotrusiem Panem” 22 lipca w sobotę. Można również wpłacać kwotę 80 zł (na autobus i obiad).

8.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Stawarz, s. Eugeniusza i Grażyny Lenczyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Moniką Miechowicz, c. Piotra i Janiny Nocuń, ur. w Bartoszycach, zam. w Górowie Iławeckim. Zapowiedź I. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Wtorek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św