Menu

Wyszukiwanie

 

1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    W środę godzinki do św. Michała Archanioła o 18.30, o 19.00 Msza św. z kazaniem ks. Michality i później nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.    W sobotę święto św. Marii Magdaleny.

5.    W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy okazji poświęcenia będą zbierane ofiary na samochody dla misjonarzy.

6.    Bóg zapłać parafianom: Mroczka Julia, Grochoła Stanisława, Kubik Agnieszka, Kurasz Danuta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Raczkowski Radosław, Zybińska Helena, Mulas Henryk, Mulas Jadwiga, Szafrańska Barbara, w Korytnikach: Lenczyk Danuta, Czarniecka Maria.

7.    Pielgrzymów do Krakowa i Zakopanego, którzy jeszcze nie uzupełnili danych do ubezpieczenia, bardzo proszę aby to uczynili. Wyjazd 5.00 rano z parkingu pod „Piotrusiem Panem” 22 lipca w sobotę. Można również wpłacać kwotę 80 zł (na autobus i obiad).

8.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Stawarz, s. Eugeniusza i Grażyny Lenczyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Moniką Miechowicz, c. Piotra i Janiny Nocuń, ur. w Bartoszycach, zam. w Górowie Iławeckim. Zapowiedź I. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

 

 

Msze Święte

Niedziele i Uroczystości


KRASICZYN

godz. 8.00, 11.00, 17.00

KORYTNIKI

godz. 9.30

MIELNÓW

godz. 9.30

CHOŁOWICE

godz. 8.30

 

Dni powszednie


KRASICZYN

godz. 17.30

KORYTNIKI

piątek godz. 17.00

MIELNÓW

piatek godz. 16.00

CHOŁOWICE

piątek godz. 16.00

Kancelaria Parafialna

Kancelaria czynna codziennie w godzinach: 18.30 - 19.00


W sprawach związanych z pogrzebem - w każdej chwili.

Święta

Niedziela, Wielki Tydzień
Rok B, II
Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej

Licznik

Liczba wyświetleń:
2944583