1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    We wtorek Święto św. Benedykta, Patrona Europy.

3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.    W sobotę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.

6.    Bóg zapłać parafianom: Mazur Monika, Guzdek Anna, Kubik Izabela, Kubik Monika, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mroczka Zofia, Grochoła Stanisława, Kubik Agata, Kurasz Danuta, w Korytnikach: Konopelska Urszula, Osada Magdalena.

7.    Przyszła niedziela, 16 lipca, przykrywa liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel czyli Matki Bożej Szkaplerznej. Maryja obiecała każdemu, kto będzie nosił szkaplerz do śmierci, że nie zazna ognia piekielnego i żadnego innego niebezpieczeństwa. Dziś wielu z nas nosi medaliki szkaplerzne. Zadbajmy o to, aby nie była to tylko dekoracja stroju. Niech to będzie znak naszej religijności, noszony z wiarą i miłością. Prośmy też Matkę Bożą, abyśmy mogli dojść szczęśliwie do naszej góry Karmel, którą jest Chrystus.

8.    Wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Krakowa i Zakopanego bardzo proszę o podanie daty urodzenia – jest ona wymagane do ubezpieczenia. Wyjazd 5.00 rano z parkingu pod „Piotrusiem Panem” 22 lipca. Można również wpłacać kwotę 80 zł (na autobus i obiad).

9.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Kamil Łuksza, s. Andrzeja i Anny Mroczko, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach z Elżbietą Moniką Pieczonką, c. Zenona i Jolanty Sęk, ur. w Przemyślu, zam. w Nizinach. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Środa, XX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn