Menu

Wyszukiwanie

 

1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    We wtorek Święto św. Benedykta, Patrona Europy.

3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.    W sobotę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła.

6.    Bóg zapłać parafianom: Mazur Monika, Guzdek Anna, Kubik Izabela, Kubik Monika, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mroczka Zofia, Grochoła Stanisława, Kubik Agata, Kurasz Danuta, w Korytnikach: Konopelska Urszula, Osada Magdalena.

7.    Przyszła niedziela, 16 lipca, przykrywa liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel czyli Matki Bożej Szkaplerznej. Maryja obiecała każdemu, kto będzie nosił szkaplerz do śmierci, że nie zazna ognia piekielnego i żadnego innego niebezpieczeństwa. Dziś wielu z nas nosi medaliki szkaplerzne. Zadbajmy o to, aby nie była to tylko dekoracja stroju. Niech to będzie znak naszej religijności, noszony z wiarą i miłością. Prośmy też Matkę Bożą, abyśmy mogli dojść szczęśliwie do naszej góry Karmel, którą jest Chrystus.

8.    Wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Krakowa i Zakopanego bardzo proszę o podanie daty urodzenia – jest ona wymagane do ubezpieczenia. Wyjazd 5.00 rano z parkingu pod „Piotrusiem Panem” 22 lipca. Można również wpłacać kwotę 80 zł (na autobus i obiad).

9.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Kamil Łuksza, s. Andrzeja i Anny Mroczko, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach z Elżbietą Moniką Pieczonką, c. Zenona i Jolanty Sęk, ur. w Przemyślu, zam. w Nizinach. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

 

 

Msze Święte

Niedziele i Uroczystości


KRASICZYN

godz. 8.00, 11.00, 17.00

KORYTNIKI

godz. 9.30

MIELNÓW

godz. 9.30

CHOŁOWICE

godz. 8.30

 

Dni powszednie


KRASICZYN

godz. 17.30

KORYTNIKI

piątek godz. 17.00

MIELNÓW

piatek godz. 16.00

CHOŁOWICE

piątek godz. 16.00

Kancelaria Parafialna

Kancelaria czynna codziennie w godzinach: 18.30 - 19.00


W sprawach związanych z pogrzebem - w każdej chwili.

Święta

Niedziela, Wielki Tydzień
Rok B, II
Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej

Licznik

Liczba wyświetleń:
2944584