1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

3.    W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.

4.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00

7.    W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji.

8.    Bóg zapłać parafianom: Hnatkiewicz Józefa, Błachut Magdalena, Pisarska Anita, Draganowska Barbara, Blok Józef, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mazur Monika, Guzdek Anna, Kubik Izabela, Kubik Monika, w Korytnikach: Sicińska Ewa, Piotrowska Grażyna.

9.    Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

10.        Planujemy pielgrzymkę do Krakowa i Zakopanego w sobotę 22 lipca. Wyjazd 5.00 rano, w Krakowie Łagiewniki i Centrum św. Jana Pawła II (Msza św.), następnie przejazd do Ludźmierza do Królowej Tatr (obiad), później przejazd do Zakopanego – Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, powrót do Krasiczyna około 23.00. Koszt 80 zł (autobus i obiad).

11.        Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Kamil Łuksza, s. Andrzeja i Anny Mroczko, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach z Elżbietą Moniką Pieczonką, c. Zenona i Jolanty Sęk, ur. w Przemyślu, zam. w Nizinach. Zapowiedź I. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Wtorek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św