1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    We wtorek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. W naszym kościele, zwłaszcza w każdą środę, zwracamy się do Niej jak do naszej Matki i Pośredniczki, przedkładając Bogu Ojcu podziękowania, prośby osobiste i wspólnotowe. Niech Maryja, Matka Nieustannie Pomagająca, uczy nas tej samej pięknej postawy – pomagania innym!

3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. w Krasiczynie wieczorem o 19.00, w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 17.30.

5.    W sobotę Msza św. na Śliwnicy w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00 wcześniej różaniec.

6.    Bóg zapłać parafianom: Zwolińska Zofia, Kaszycka Elżbieta, Kruk Małgorzata, Szczepańska Renata, Szczepańska Jagoda, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Błachut Magdalena, Pisarska Anita, Blok Józef, Draganowska Barbara, w Korytnikach: Kurasz Bożena, Kaczmarska Alicja.

7.    Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na 37-mą pieszą pielgrzymkę z Przemyśla-Katedry na Jasną Górę w dniach 4-15 lipca w grupie Świętego JACKA. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8.    Przemyska Asysta Kalwaryjska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych dziewczynki i panny, chłopców i kawalerów do wstąpienia w jej szeregi. Spotkania będą odbywać się u Ojców Franciszkanów we wtorki i czwartki począwszy od 11 lipca o godz. 18.00 – więcej infor. na plakacie w gablocie.

9.    W ubiegłą niedzielę składka inwestycyjna wyniosła 2510 zł. Bóg zapłać!

10.        W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

11.        Książeczki o Fatimie!

Środa, XX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn