1.    Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2.    Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3.    W dzisiejszą niedzielę składka do puszek na budowę kościoła w Ekwadorze – zbiórka organizowana przez Akcje Katolicką. Dybawka biega!

4.    Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny. Odpust w Chołowicach - Msza św. o godz. 11.00.

5.    W środę zakończenie nabożeństw majowych.

6.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45.

7.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.    W czwartek, 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka, na Eucharystię zapraszam przede wszystkim dzieci z rodzicami, aby wspólnie modlić się o czyste i dobre serca dla nich, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo w trudnych czasach.

9.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

10.        W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

11.        Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w piątek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.

12.        W piątek spotkanie młodzieży KSMu.

13.        W sobotę nabożeństwo I soboty na Śliwnicy o godz. 16.00 a pół godziny wcześniej różaniec.

14.        W sobotę młodzież z naszej parafii oraz z Tarnawiec i Zalesia przyjmie sakrament bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00, którego udzieli im ks. bp Stanisław Jamrozek.

15.        Bóg zapłać parafianom: Maksym Teresa, Zwolińska Bogumiła, Kalinowski Wiesław, Jach Ewa za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Bobek Ewa, Materlak Maciej, Lisowiec Elżbieta, Prokopska Agnieszka, Mazur Beata w Korytnikach: Fugowska Teresa, Zapołoch Zofia.

16.        Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Pękalski, s. Dominika i Janiny Sawczak, ur. w Przemyślu, zam. w Łuczycach z Magdaleną Elżbietą Zybińską, c. Ryszarda i Heleny Gierczak, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

17.        Bóg zapłać za składkę na nasze inwestycje w ubiegłą niedzielę wyniosła 2005 zł.

18.        W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic różańcowych.

19.        Mammobus

Środa, XX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn