1.    Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

2.    W najbliższy wtorek święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

3.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej

4.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, a w czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

5.    Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w piątek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.

6.    W piątek spotkanie młodzieży KSMu.

7.    Bóg zapłać parafianom: rodzicom dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św. za posprzątanie kościoła oraz piękne udekorowanie naszej świątyni. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Świsterski Tadeusz, Świsterski Władysław, Lisowiec Krzysztof, Uszkiewicz Roman, Zwolińska Bogumiła, w Korytnikach: Kaltenbek Bogumiła, Kaltenbek Anna.

8.    Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Michał Piotr Lech, s. Janusza i Elżbiety Rutkowskiej, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Anną Małgorzata Szuban, c. Henryka i Teresy Kocik, ur. w Przemyślu, zam. Chołowice. Zapowiedź II.

9.    W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna – 3 niedziela miesiąca.

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa