1.    Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.

2.    W wtorek spotkanie grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

3.    W środę Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    W piątek Droga Krzyżowa w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św.

7.    Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek nie będzie, natomiast w Korytnikach Msza św. o 16.30, a po niej Droga Krzyżowa.

8.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

9.    Bóg zapłać parafianom: Witko Dorota, Gałajda Agnieszka i Kasandra, Batko Danuta i Grzegorz, Solima Barbara i Joanna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Prokopska Elżbieta, Prokopska Elżbieta, Prokopska Ewa, Pańczyszyn Agnieszka, Kołodziej Zofia, Głowacz Maria, Stawarz Kamila, w Korytnikach: Lambora Marta, Wojtowicz Dorota.

10.        Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek prowadzi zapisy dzieci do przedszkola w wieku 2,5 do 6 lat na rok szkolny 2017/18. Karty zapisu i szczegółowe informacje można nabyć u siostry dyrektor. Zapisy trwają od 13 marca do 1 kwietnia.

11.        W poprzednią niedzielę taca inwestycyjna wyniosła 2410 zł – Bóg zapłać!

12.        W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic rózańcowych.

13.        Pragniemy reaktywować „STRAŻ GROBOWĄ”, chętnych prosimy zgłaszać się do ks. Piotra i jest jeszcze jedna prośba aby jeśli mundury są gdzieś u starej gwardii to prosimy o zwrot na plebanie.

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa