1.    Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.

2.    W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Spotkanie grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

3.    W środę Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

4.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    W czwartek spotkanie młodzieży z gimnazjum klasy III przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy Św. wieczornej.

7.    W piątek Droga Krzyżowa w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św.

8.    Mszy Św. i Droga Krzyżowa w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach Msza św. o 17.30, a po niej Droga Krzyżowa.

9.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

10.        W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

11.        Bóg zapłać parafianom: Gagat Piotr, Pankiewicz Krystyna, Krupa Danuta, Duda Władysław, Wieczorek Bogusława, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Gałajda Agnieszka, Głowacz Ryszard, Batko Danuta, Solima Barbara, w Korytnikach: Buś Teresa, Iwasieczko Zofia.

12.        W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Mszy św. wieczornej.

Środa, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św