1.    Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

2.    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.

3.    W poniedziałek spotkanie grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

4.    W środę Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    W czwartek rozpoczynamy rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży, jak również rekolekcje parafialne. Rekolekcje szkolne będą w czwartek i piątek od godz. 11.00, natomiast rozpoczęcie rekolekcji parafialnych będzie wieczorem na Mszy św. o godz. 17.30.

8.    W piątek Droga Krzyżowa w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św. z nauka ogólną.

9.    Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek nie będzie, natomiast w Korytnikach Msza św. z nauką ogólną o 16.30, a po niej Droga Krzyżowa.

10.        W piątek spotkanie młodzieży KSM.

11.        W sobotę Msza św. dla osób starszych i chorych o godz. 11.00, wieczorem Msza św. z nauką ogólną o godz. 17.30, a po niej nauka stanowa dla rodziców. Msza św. w Chołowicach z nauką ogólną o godz. 16.00, w Mielnowie o godz. 16.30.

12.        W niedzielę porządek Mszy św. jak zawsze z jedna zmianą Msza św. w Korytnikach o godz. 12.30.

13.        Bóg zapłać parafianom: Jurczak Andrzej, Stadnik Marta, Stadnik Grażyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Gagat Piotr, Pankiewicz Krystyna, Krupa Danuta, Duda Władysław, Wieczorek Bogusława, w Korytnikach: Łuszczyszyn Agata, Koterbicka Krystyna.

14.        Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek prowadzi zapisy dzieci do przedszkola w wieku 2,5 do 6 lat na rok szkolny 2017/18. Karty zapisu i szczegółowe informacje można nabyć u siostry dyrektor. Zapisy trwają od 13 marca do 1 kwietnia.

15.        W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna – w tym miesiącu przeznaczona na nagłośnienie.

Niedziela, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Szesnasta Nied