1.    Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15. Po Mszy Św. wieczornej Grupa ewangelizacyjna „Effatha” około 17.30 przedstawi pantomimy pt. „Jezus żyje – a ty!” w małej sali gimnastycznej - zapraszamy!

2.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

3.    W środę, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach. Wszak kobiety odgrywają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Będziemy polecać ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki w czasie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W środę o 17.00 Godzinki do św. Michała Archanioła.

5.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    W piątek Droga Krzyżowa w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św.

8.    Droga Krzyżowa i Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.

9.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

10.        Bóg zapłać parafianom: Rożek Beata, Antoniak Krystyna, Tkacz Mariola, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Jurczak Andrzej, Stadnik Tomasz, Stadnik Tadeusz, Dańko Alicja, w Korytnikach: Narożnowska Agnieszka, Olszańska Sabina.

11.        Taca dzisiejsza na seminarium duchowne w Przemyślu!

12.        W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

Czwartek, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Święto św. Mat