1.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

2.    W poniedziałek spotkanie grupy „Effatha”.

3.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej

4.    W środę Święto Katedry św. Piotra Apostoła, po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas III.

7.    Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek nie będzie, natomiast w Korytnikach wyjątkowo o 16.30.

8.    Bóg zapłać parafianom: Sus Czesława, Pawlik Czesława, Kowarzyk Irena, Lambora Maria, Oleksów Krystyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Oleksów Agnieszka, Kowarzyk Krzysztof, Gut Stanisława, Wiśniowska Zofia, Sawicka Stanisława, w Korytnikach: Hoc Barbara, Racibor Alicja.

Niedziela, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Szesnasta Nied