1.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

2.    W poniedziałek spotkanie grupy „Effatha”, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

3.    We wtorek święto Cyryla i Metodego patronów Europy.

4.    W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.15, po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSMu i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas I i II.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

8.    Bóg zapłać parafianom: Zubrzycki Marek, Ścira Lucyna, Rusin Dorota, Szmuc Agnieszka, Kruk Józefa, Kruk Tadeusz, Kruk Maksymilian, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sus Czesława, Pawlik Czesława, Kowarzyk Irena, Lambora Maria, Oleksów Krystyna w Korytnikach: Szybiak Anna, Koczenasz Lucyna.

9.    Przyszła niedziela to trzecia w miesiącu – taca przeznaczona na inwestycje parafialne.

Niedziela, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

2209026