1.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

2.    We wtorek po Mszy Św. spotkanie grupy „Effatha”, jak również rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

3.    W środę o godz. 16.15 zbiórka ministrantów, a po Mszy Św. spotkanie na hali sportowej.

4.    W środę o 17.00 Godzinki do św. Michała Archanioła.

5.    W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSMu i Akcji Katolickiej.

8.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

9.    W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorych. Współczesny świat bardzo potrzebuje wielu dobrych Samarytan. W naszym kościele Mszę Świętą z sakramentem namaszczenia chorych będziemy sprawowali o godz. 9.00. Bardzo proszę o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni.

10.        Bóg zapłać parafianom: Sus Anna, Sus Maciej, Buczniak Michalina, Buczniak Andrzej, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W piątek po Mszy Św. wieczornej prosimy parafian: Zubrzycki Marek, Ścira Ryszard, Rusin Dorota, Szmuc Adam, Kruk Józefa, w Korytnikach: Fednar Danuta, Kowal Irena.

11.        Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

1940331