1.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

2.    We wtorek po Mszy Św. spotkanie grupy „Effatha”.

3.    W środę o godz. 16.15 zbiórka ministrantów, a po Mszy Św. spotkanie na hali sportowej.

4.    W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. w Krasiczynie o 8.00 i 17.30, na dojazdach: w Chołowicach o 16.00, w Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 16.30. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św.

6.    Również w czwartek dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszy Św. o godz. 17.30 otrzymają książeczki pierwszokomunijne.

7.    Z inicjatywy papieża św. Jana Pawła II święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby podejmujące służbę Panu Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Tego dnia taca na klasztory klauzurowe.

8.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00, a spowiedź wieczorem od godz. 17.00

9.    W piątek wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo jabłek, po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSMu.

10.        W piątek Msza św. w Korytnikach o godz. 17.00.

11.        Bóg zapłać parafianom: Sidor Jan, Martyńska Barbara, Bracio Andrzej, Bracio Jan, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sus Robert, Iwaszko Agata, Buczniak Michalina, Buczniak Andrzej, Potoczek Zuzanna, w Korytnikach: Hoc Władysława, Pantola Ewa, Szpuntowicz Małgorzata, Szpuntowicz Monika.

Środa, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św