1.    W dniu dzisiejszym na godz. 16.30 zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

2.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

3.    W środę święto Nawrócenia św. Pawła – zakończenie tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.

4.    W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    Mszy Św. w piątek w kościołach dojazdowych na feriach nie będzie.

7.    Bóg zapłać parafianom: Kozak Ludwika, Podgórska Małgorzata i Ewelina, Jurczyszyn Stanisława, Osięga Krystyna, Martyński Eugeniusz, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sidor Jan, Łazuka Katarzyna, Martyńska Barbara, Bracio Andrzej, Bracio Jan, w Korytnikach: Sawicka Teresa, Biernat Elżbieta.

8.    Katechezy przedmałżeńskie (tzw. kurs przedmałżeński) w Katedrze od 6 lutego przez okres trzech tygodni w poniedziałki, środy i piątki o godz.19.00.

Czwartek, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn