1.    W dniu dzisiejszym zapraszamy serdecznie do Zamku na godz. 15.00 na wspólne kolędowanie.

2.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

3.    W środę 18 stycznia rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

4.    Również w środę o godz. 11.30 będą rozdawane jabłka dla mieszkańców Krasiczyna, proszę zabrać ze sobą dowód osobisty. Potrzebnych jest kilka osób do pomocy w rozładunku – chętnych Pan Sołtys prosi o przyjście godzinę wcześniej na 10.30.

5.    W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu, jest to również dzień wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona Archidiecezji.

7.    Mszy Św. w piątek w kościołach dojazdowych na feriach nie będzie.

8.    Bóg zapłać parafianom: Ewa Raba, Elżbieta Martyńska, Lesław Katan, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kozak Ludwika, Podgórski Ryszard, Jurczyszyn Stanisława, Osięga Krystyna, Baran Urszula, w Korytnikach: Inglot Maria, Rodzeń Joanna.

9.    W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

10.        W przyszłą niedzielę wypada 22 dla naszej parafii dzień szczególnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II – nabożeństwo o godz. 16.30. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań za przyczyną św. Jana Pawła II.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św