1.    Wspominane w dzisiejszej liturgii wydarzenie znad Jordanu, gdzie Pan Jezus przyjął chrzest, a także gdzie Bóg potwierdził, że jest On Jego Synem, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły – w ciągu roku. Jednak w polskiej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas świętem Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym narodzeniem.

2.    Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.

3.    We wtorek spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

4.    Spotkanie ministrantów w środę o godz. 16.30.

5.    W środę na godz. 17.00 zapraszamy na Godzinki do św. Michała Archanioła, a po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

8.    W piątek spotkanie młodzieży KSM i Akcji Katolickiej.

9.    Bóg zapłać parafianom: Tokarz Małgorzata, Ostrowska Adela i Martyna, Karbowniczyn Agnieszka, Szuban Małgorzata, Szuban Barbara, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Pańczyszyn Stanisława, Ewa Raba, Eugeniusz Martyński, Krystyna Katan, Adam Martyński, w Korytnikach: Kupińska Anna, Litwin Stanisława.

10.        Dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zapraszają na „JASEŁKA” – 14.01.2017r. o godz. 16.00 (sobota) w sali GOK-u w Krasiczynie.

11.        Natomiast w niedzielę 15.01 2017r., jak to już jest w tradycji naszej parafii, na godz. 15.00 na wspólne kolędowanie do Zamku zaprasza Akcja Katolicka.

12.        Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza po kolędzie w minionym czasie, a pragnie to uczynić – prosimy by zgłosił się do kancelarii parafialnej i ustalił termin wizyty. Pragniemy podziękować za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i składane ofiary – Bóg zapłać! – DUSZPASTERZE.

13.        Do podziękowań dołączają się również Siostry Służebniczki, za wszelkie wsparcie okazane przy okazji nabywania opłatków – serdeczne Bóg zapłać!

Poniedziałek, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski