1.    Pierwsza niedziela grudnia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

2.    Dzisiaj to dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

3.    Msze św. w Krasiczynie o 6.30 roraty i wieczorem o 17.30. Na roraty zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.

4.    We wtorek wspomnienie św. Mikołaja.

5.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie ministrantów.

6.    W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia msze św. w Krasiczynie 6.30 i 17.30. Na mszy św. wieczornej dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają medaliki. Po mszy św. spotkanie rodziców. W Mielnowie i Chołowicach msze św. w czwartek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00. W tym dniu jest również godzina łaski od 12.00 do 13.00 zachęcamy do upraszania potrzebnych łask przez orędownictwo Maryi.

7.    W piątek mszy św. na dojazdach nie będzie.

8.    W piątek spotkanie młodzieży KSM, jak również Akcji Katolickiej.

9.    Bóg zapłać parafianom: Łukasiewicz Danuta, Maliczewska Maria, Sus Maria, Holicka Bożena, Holicki Jan za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Krzysik Aneta, Rzepczyńska Marzena, Holicki Józef, Bram Maria, Pankiewicz Maria, w Korytnikach: Racibor Stanisława, Racibor Katarzyna.

10.   Siostry Służebniczki będą rozprowadzać opłatki w przedsionku kościoła.

11.   Są do nabycia Świece Wigilijne w zakrystii.

Niedziela, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Szesnasta Nied