1.    Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2016/17. Praca duszpasterska w tym roku będzie skupiała się wokół hasła: „Idźcie i głoście”.

2.    Msze św. w Krasiczynie o 6.30 roraty i wieczorem o 17.30. Na roraty zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.

3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie ministrantów.

4.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

6.    W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

8.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

9.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

10.   Bóg zapłać parafianom: Kochanowicz Danuta, Rożek Jadwiga, Kazienko Danuta, Sajdak Urszula za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Łukasiewicz Danuta, Maliczewska Maria, Sus Maria, Holicka Bożena, Holicki Jan, w Korytnikach: Pawłowska Władysława, Czuryk Marzena.

11.   Za tydzień pierwsza niedziela grudnia i zmiana Tajemnic Różańcowych.

12.   Siostry Służebniczki będą rozprowadzać opłatki w przedsionku kościoła.

13.   Są do nabycia Świece Wigilijne.

14.   Za tydzień do naszej parafii przyjedzie kleryk z seminarium, za tydzień również to dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

Środa, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św