1.    Przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla – zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

2.    Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu.

3.    Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.

4.    W poniedziałek wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, a we wtorek św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej i organistów.

5.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wypominkami, a po niej spotkanie ministrantów.

6.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z wypominkami.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

8.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

9.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

10.   Bóg zapłać parafianom: Kuczkowska Adela, Uberman Jadwiga, Sosa Anna, Sosa Wiktoria, Urycz Aleksandra, Iwanicka Maria za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Fedyk Joanna, Kochanowicz Danuta, Rożek Jadwiga, Kazienko Danuta, Sajdak Urszula, w Korytnikach: Mucha Danuta, Bajda Katarzyna.

1940382