1.    Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.

2.    Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.

3.    Siostry Służebniczki zapraszają na montaż słowno – muzyczny w wykonaniu przedszkolaków o Bł. Edmundzie Bojanowskim, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.

4.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wypominkami, a po niej spotkanie ministrantów.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z wypominkami.

6.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

7.    W piątek spotkanie młodzieży KSM, jak również Akcji Katolickiej.

8.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

9.    Bóg zapłać parafianom: Mazurkiewicz Stanisława, Amarowicz Marta, Mulas Jadwiga, Łukasiewicz Ewa, Pisarska Ewa, Pisarska Karolina, Kucharska Jadwiga, Żyła Sylwia, Żyła Klaudia, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Ambrozowicz Elżbieta, Kuczkowska Adela, Fok Czesława, Doktor Natalia, Sosa Anna, w Korytnikach: Farian Barbara, Tomczyk Halina.

10.   Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

11.   Taca za tydzień przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów w Korczynie.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św