Od 19 sierpnia 2016 r. funkcję proboszcza w parafii Krasiczyn pełni ks. Sławomir Nowak

W dniu 25 sierpnia 2016 r. księdzem wikariuszem w parafii Krasiczyn został ks. Piotr Petka

Rektor - Ks. Dariusz Pruchnicki - ur. 16.06.1972 r.

Parafia pochodzenia: Matki Bożej Królowej Polski w Jarosławiu.

Data święceń   - 18.05.1997 r.,

Data przybycia do parafii - 25.08.2014 r.

Ks. Dariusz Pruchnicki pełni funkcje rektora kościołów w Tarnawcach i Zalesiu oraz organizuje duszpasterstwo w Dybawce.

Ks. Wiesław Kałamarz

Ks. Wiesław Kałamarz (w parafii Krasiczyn jako proboszcz w okresie od dnia 25 sierpnia 2007 r. - 19 sierpnia 2012 r.)

Ks. Wiesław Kałamarz urodził się 21 VII 1970 r. w Przeworsku. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej i Liceum wstapił do Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. 27 V 1995 r. przyjął święcenia kapłańskie w Katedrze Przemyskiej. Pracował jako wikariusz w parafii św. Katarzyny w Odrzykoniu, oraz 9 lat w parafii Chrystusa Króla w Sanoku, gdzie pełnił przez szereg lat funkcję seniora wikariuszy. W parafii tej był min. Katechetą w Liceum Społecznym, Szkole Podstawowej nr 4. Corocznie organizowałm.in. Regionalne Olimpiady o Wielkich Polakach na szczeblu Archiprezbiteratu Sanockiego oraz Przeglądy Zespołów Jasełkowych. Był Duszpasterzem Akademickim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. W Parafii był odpowiedzialnym za miesięcznik parafialny "Z Chrystusem w życie”. Przez Szereg lat opiekował się w archiprezbiteracie i dekanacie sanockim Służbą Liturgiczną oraz był asystentem katolickim Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców. Był twórcą i opiekunem strony internetowej parafii Chrystusa Króla.

W dniu 26 sierpnia 2012 r. ks. Wiesław Kałamarz objął probostwo w parafii pod wezwaniem św. Marcina w Krościenku Wyżnem k. Krosna.

HONOROWY OBYWATEL GMINY KRASICZYN

Ksiądz prałat Stanisław Bartmiński