1.    Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.

2.     W Uroczystość Wszystkich Świętych przeprowadziliśmy zbiórkę do puszek na renowację nagrobków księży Proboszczów krasiczyńskich – bardzo dziękuję za ofiarność (1276 zł) i pomoc kandydatów do bierzmowania.

3.     Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.     W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wypominkami, a po niej spotkanie ministrantów.

5.     W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z wypominkami.

6.     W czwartek 10 listopada na godz. 17.00 zapraszamy do naszego Gimnazjum na śpiewanie pieśni patriotycznych.

7.     W piątek 11 listopada dzień Niepodległości i wdzięczności za dar naszej Ojczyzny. W naszej parafii z okazji św. Marcina odpust parafialny. Mam nadzieję, że zaproszenia dotarły do wszystkich parafian i nikogo nie zabraknie na największym święcie parafialnym. Msze św. o 8.00 i 11.00. w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Mszy św. w Mielnowie, Chołowicach i Korytnikach nie będzie – wszystkich zapraszamy do Krasiczyna.

8.     W piątek spotkanie młodzieży KSM o godz. 18.00.

9.     W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

10.    Bóg zapłać parafianom: Kurasz Danuta, Raczkowska Barbara, Zybińska Ewelina, Mulas Henryka, Szafrańska Barbara, Rodzeń Wioletta, Rodzeń Mateusz, Szal Monika, Szal Gabriela, Bąk Zyta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mulas Jadwiga, Łukasiewicz Ewa, Pisarska Ewa, Mazur Katarzyna, Żyła Sylwia w Korytnikach: Katan Monika, Farian Krystyna.

11.    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się w intencji ks. prał. Stanisława z racji Jego imienin i 80 urodzin.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św