1.    Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny „Ochrzczony to znaczy posłany”, taca będzie przeznaczona na misje.

2.    Bóg zapłać za ofiary w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii.

3.    Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.30.

4.    Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30 a po niej nabożeństwo różańcowe.

5.    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Korytnikach zapraszają na różaniec w środę o godz. 10.30.

6.    W środę do naszej parafii przyjedzie ks. Michalita zapraszamy wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła na godzinki o godz. 17.00, po nich Msza św. z kazaniem.

7.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem.

8.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z różańcem.

9.    W piątek spotkanie młodzieży KSM i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klasy I, II i III po Mszy św. i różańcu.

10.   W piątek spotkanie Chóru Parafialnego, po nabożeństwie około 18.30 w kościele.

11.   W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

12.   Zachęcamy do zabierania i wypisania „Wypominek”, można je będzie przynosić do Siostry Zakrystianki wybierając sobie datę odczytania aby rodzina mogła uczestniczyć w nabożeństwie za bliskich zmarłych.

13.   Bóg zapłać parafianom: Guzdek Anna, Wójcik Agnieszka, Kubik Izabela, Mazur Monika za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mroczka Zofia, Amarowicz Andrzej, Grochoła Stanisława, Kubik Agata, w Korytnikach: Szpuntowicz Tadeusz, Srogi Renata.

14.   Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

Czwartek, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn