1.    Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.30.

2.    Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30 a po niej nabożeństwo różańcowe.

3.    W tym tygodniu wspominamy: w środę bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, a w sobotę św. Jana Pawła II.

4.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem i spotkanie ministrantów.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z różańcem.

6.    W piątek spotkanie młodzieży KSM.

7.    W piątek ma swoje spotkania nasz Chór Parafialny, po nabożeństwie około 18.30 w kościele.

8.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

9.    W tym tygodniu do naszej parafii miał przyjechać ks. Michalita ale z ważnych przyczyn poprosił o przeniesienie spotkania o tydzień później.

10.   Bóg zapłać parafianom: Blok Józef, Błachut Magdalena za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Guzdek Piotr, Wójcik Jan, Kubik Marek, Żyła Robert, w Korytnikach: Konat Barbara, Konat Krystyna.

11.   Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

12.   W najbliższą niedzielę na Mszy św. o 11.00 będziemy się modlić w intencji Róży św. Jana Pawła II, którą tworzą rodzice modlący się za swoje dzieci.

13.   W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny „Ochrzczony to znaczy posłany”, taca będzie przeznaczona na misje.

Niedziela, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

2209394