1.  Bóg zapłać ks. Proboszczowi Stanisławowi Guzemu za czteroletnią pracę w naszej parafii, obecnie duszpasterzuje w parafii Jawornik Polski, jak również ks. Radosławowi Maziarzowi, który został proboszczem w Hermanowicach.

2.   Msze św. w tygodniu w Krasiczynie wieczorem o 19.00

3.   W środę święto św. Bartłomieja Apostoła, po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.   W czwartek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

5.   W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej, z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Bóg zapłać parafianom: Prokopska Łucja, Kaleta Bogumiła, Amarowicz Maria za troskę o porządek w naszym  kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian: Draganowska Małgorzata, Zwolińska Bogumiła, Maksym Teresa, Kalinowski Wiesław w Korytnikach Pawłowska Beata, Narożnowska Ludwika.

7.    Msza św. w Korytnikach w piątek o godz. 18.00

Środa, XXIV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie Św