1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 19.00.

2.    Zmarła mama ks. Wiesław Kałamarza, w poniedziałek pogrzeb o godz. 15.00 w Przeworsku.

3.    W środę w Krasiczynie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

4.    Zbliża się nowy rok szkolny dlatego zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. W czwartek Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Krasiczynie o godz. 8.00. Również przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek zaprasza rodziców wraz dziećmi do udziału we Mszy Świętej.

5.     Bóg zapłać parafianom: Draganowska Małgorzata, Zwolińska Bogumiła, Maksym Teresa, Kalinowski Wiesław za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Pankiewicz Tomasz, Uberman Anna, Świsterski Tadeusz, Świsterska Barbara, Lisowiec Irena, Uszkiewicz Roman, w Korytnikach Grzybek Janina, Kądziołka Teresa.

6.    W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 17.00, natomiast w Korytnikach o 18.00.

8.    W piątek odwiedzimy chorych od godz.8.00.

9.    W sobotę Msza Święta w Śliwnicy przy kapliczce o 18.00.

10.   W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

11.   W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: Zbigniew Kozioł. Polećmy go miłosierdziu Bożemu „Dobry Jezu...”

Sobota, XI Tydzień zwykły Rok A, I Uroczystość Na