1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 18.00.

2.    Ks. Wiesław Kałamarza składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy uczestniczyli w pogrzebie jego mamy (Msze św. za + Zofię: 14.09 – g. 18.00 i 18.09 – g. 11.00).

3.    W środę w Krasiczynie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

4.    W środę po Mszy św. spotkanie wszystkich ministrantów.

5.    W piątek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

6.     Bóg zapłać parafianom: Pankiewicz Tomasz i Bartłomiej, Uberman Anna, Świsterski Tadeusz, Lisowiec Piotr, Świsterska Barbara, Uszkiewicz Roman za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Jach Jerzy, Boberk Leszek, Materlak Elżbieta, Lisowiec Elżbieta, Prokopska Agnieszka, w Korytnikach Kołcz Edyta Jakubowska Regina.

7.    Zalesie zaprasza na Dożynki Gminne w przyszłą niedzielę o godz. 13.00

8.    W następną niedzielę Msza św. na Dybawce Górnej o godz. 18.00.

9.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.45, natomiast w Korytnikach o 18.00.

10.                      W przyszłą niedzielę Odpust w Mielnowie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, przeniesiony z czwartku.

11.                      Spotkanie z dziećmi z klasy III przygotowujących się do I Komunii Św. i Rodzicami w niedzielę po Mszy św. o 17.00.

12.                      Dzisiaj również zbiórka do puszek na Dom Ulgi w Cierpieniu, który powstaje w Jarosławiu, jako żywy pomnik św. Jana Pawła II w naszej Archidiecezji.

13.                      Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków w gablocie.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św