1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 18.00.

2.    Rozpoczynamy Tydzień Wychowania – pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.

3.    W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4.    W środę w Krasiczynie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

5.    Również w środę po Mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej.

6.    W czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

7.    W piątek po Mszy św. spotkanie KSMu, jak również młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas I, II i III gimnazjum.

8.    Bóg zapłać parafianom: Jach Jerzy, Bobek Ewa, Stasiecka-Materlak Elżbieta, Lisowiec Elżbieta, Prokopska Agnieszka za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Dobosz Maciej, Chrobak Anna, Sajdak Tomasz, Olszański Wojciech, w Korytnikach Lambora Krystyna i Kulińczak Mariola.

9.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.45, natomiast w Korytnikach o 18.00.

10.                      Zbiórka elektro śmieci RTV i AGD - Firma Green Office Ecologic w najbliższy piątek 16.09 o godz. 16.00 przyjedzie po odbiór odpadów. Zużyty sprzęt można składać na parkingu przy plebanii.

11.                      W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: Kazimierz Sura. Polećmy go miłosierdziu Bożemu „Dobry Jezu...”

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa