1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.

2.    W środę w Krasiczynie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie ministrantów.

3.    W czwartek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego

4.    W piątek Msza św. a po niej spotkanie młodzieży KSM.

5.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha” biorącej udział w pantomimach.

6.    Bóg zapłać parafianom: Olszańska Janina, Olszańska Izabela, Olszański Bogusław, Olszański Miłosz, Kraus Iwona za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Zwolińska Zofia, Kaszycka Elżbieta, Kruk Małgorzata, Szczepańska Renata, w Korytnikach Wajda Anna, Wajda Kamila i Grzybek Maria.

7.    Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.

8.    W sobotę Msza Św. w Śliwnicy przy kapliczce Matki Bożej o 17.00.

9.    W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe, które będą się odbywać po Mszy Św. około godz. 18.00 zachęcamy do licznego uczestnictwa dzieci, młodzież i dorosłych.

10.   W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

11.   Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.30.

12.   Kalendarz Rolnika – 20 zł.

Niedziela, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

2209717