1.    Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 18.00.

2.    W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka i włoskiej Caritas o modlitwę i pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech, Konferencja Episkopatu Polski zachęca do przeżywania niedzieli 18.09.2016 r. jako dnia solidarności z ofiarami kataklizmu oraz do zbiórki do puszek dla poszkodowanych.

3.    Dziś liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży

4.    Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, a dzisiejsza taca przeznaczona jest na Radio Fara.

5.    W środę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

6.    W środę w Krasiczynie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie ministrantów.

7.    W czwartek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego

8.    W piątek Msza św. o 18.00 a po niej spotkanie młodzieży KSM.

9.    W sobotę spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha” biorącej udział w pantomimach.

10.                      Bóg zapłać parafianom: Sajdak Małgorzata, Olszański Wojciech, Olszańska Klaudia, Olszański Jakub, Olszańska Wiktoria, Dziuban Irena za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kraus Iwona, Olszańska Janina, Lenecka Katarzyna, Olszański Krystian, Zwoliński Andrzej, w Korytnikach Stachura Bernadetta i Łuksza Anna.

11.                      Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.45, natomiast w Korytnikach o 18.00.

12.                      Kalendarz Rolnika – 20 zł.

Poniedziałek, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski